Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Dostihy 2024

Fuksa triumfoval v Račicích i na pětistovce a má 55. domácí titul

Martin Fuksa na domácím šampionátu v rychlostní kanoistice v Račicích ovládl po kilometrovém závodě s převahou i poloviční trať. Spolu s pátečním triumfem na C2 s bratrem Petrem získal už 55. republikový titul. Dnešní finále pětistovky vyhrál třicetiletý Fuksa s více než dvousekundovým náskokem před oddílovým kolegou z pražské Dukly Jiřím Minaříkem.

Martin Fuksa
zdroj: Reuters autor: Bernadett Szabo

Třetí letošní titul v Račicích získala i kajakářka Anežka Paloudová, jež po pětistovce byla nejrychlejší i na kilometru a v pátek seděla ve vítězném čtyřkajaku na 500 metrů.

Pro dvě zlaté medaile si dnes dojel kajakář Jakub Zavřel z USK Praha, který nejprve ovládl individuální závod na pětistovce a poté triumfoval i na dvoustovce jako člen čtyřkajaku v kombinované posádce s třemi kolegy z Dukly Praha.