Přímé přenosy ČT sport a ČT sport Plus
SOBOTA 4. 5.
11:00 Semifinále badmintonového Thomas Cupu (pouze ČT sport Plus)
11:50 Euro Hockey Tour: Finsko – Švýcarsko
12:55 Extraliga baseballistů Tempo Praha – Eagles Praha (pouze ČT sport Plus)
14:25 Extraliga nohejbalistů: Čelákovice – Holice (pouze ČT sport Plus)
15:40 Euro Hockey Tour: Česko – Švédsko
15:55 Semifinále extraligy hokejbalistů Kert Park – Svítkov Stars (pouze ČT sport Plus)
NEDĚLE 5. 5.
03:30 Finále badmintonového Uber Cupu (pouze ČT sport Plus)
04:30 MS parahokejistů: Česko – Itálie (pouze ČT sport Plus)
11:50 Euro Hockey Tour: Finsko – Švédsko
12:00 Finále badmintonového Thomas Cupu (pouze ČT sport Plus)
13:45 Český skokový pohár: Velká cena Brna (pouze ČT sport Plus)
14:55 Semifinále NBL: Nymburk – Ostrava (pouze ČT sport Plus)
15:40 Euro Hockey Tour: Česko – Švýcarsko
15:55 Finále volejbalové Ligy mistrů: Trentino – Jastrzebski Wegiel (pouze ČT sport Plus)
16:55 Španělská basketbalová liga: Barcelona – Gran Canaria (pouze ČT sport Plus)
18:55 Finále volejbalové Ligy mistryň: Conegliano – Milán
PONDĚLÍ 6. 5.
04:30 MS parahokejistů: Česko – Japonsko
17:55 Finále univerzitní volejbalové ligy (pouze ČT sport Plus)
18:50 Semifinále NBL: Nymburk – Ostrava
21:00 Bojové sporty: CZ FIGHTERS FOR VETERANS
ÚTERÝ 7. 5.
17:50 Semifinále NBL: Děčín – Ústí nad Labem
STŘEDA 8. 5.
01:00 MS parahokejistů: Kanada – Česko
12:35 Finále poháru fotbalistek: Slavia – Slovácko
12:50 Dostihy: Úvodní cross country Koroka
16:20 Baráž o MS házenkářů: Rumunsko – Česko
17:50 Semifinále extraligy stolních tenistů: Chodov – NH Ostrava (pouze ČT sport Plus)
17:55 Semifinále NBL: Děčín – Ústí nad Labem (pouze ČT sport Plus)
ČTVRTEK 9. 5.
17:50 Semifinále extraligy stolních tenistů: Havlíčkův Brod – Liberec (pouze ČT sport Plus)
17:50 Semifinále NBL: Ostrava – Nymburk
20:55 Španělská basketbalová liga: Barcelona – Málaga (pouze ČT sport Plus)
PÁTEK 10. 5.
15:30 MS v hokeji: Slovensko – Německo
16:10 MS v hokeji: Švýcarsko – Norsko
17:25 Semifinále NBL: Ostrava – Nymburk (pouze ČT sport Plus)
18:15 Extraliga ragbistů: Tatra Smíchov – Sparta (pouze ČT sport Plus)
18:55 Extraliga baseballistů: Draci Brno – Hroši Brno (pouze ČT sport Plus)
19:30 MS v hokeji: Česko – Finsko
20:10 MS v hokeji: Švédsko – USA
SOBOTA 11. 5.
03:10 World Triathlon Championship Series Jokohama
06:00 World Triathlon Championship Series Jokohama
10:00 SP v rychlostní kanoistice Szeged
12:00 MS v hokeji: Velká Británie – Kanada
12:10 MS v hokeji: Francie – Kazachstán
14:00 SP v rychlostní kanoistice Szeged (pouze ČT sport Plus)
14:55 Semifinále extraligy hokejbalistů Pardubice – Hostivař (pouze ČT sport Plus)
16:00 MS v hokeji: Polsko – Lotyšsko
16:10 MS v hokeji: Rakousko – Dánsko
17:55 Semifinále NBL: Ústí nad Labem – Děčín (pouze ČT sport Plus)
18:55 Plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix Varšava (pouze ČT sport Plus)
19:40 MS v hokeji: Norsko – Česko
20:10 MS v hokeji: USA – Německo
NEDĚLE 12. 5.
11:00 SP v rychlostní kanoistice Szeged
12:00 MS v hokeji: Slovensko – Kazachstán
12:10 MS v hokeji: Finsko – Velká Británie
13:45 Český skokový pohár: Velká cena Hradišťka (pouze ČT sport Plus)
15:00 Dostihy: Velká jarní cena
16:00 MS v hokeji: Dánsko – Kanada
16:10 MS v hokeji: Lotyšsko – Francie
16:20 Baráž o MS házenkářů: Česko – Rumunsko (ČT 2)
18:25 Španělská basketbalová liga: Bilbao – Barcelona (pouze ČT sport Plus)
20:00 MS v hokeji: Švédsko – Polsko
20:10 MS v hokeji: Rakousko – Švýcarsko
PONDĚLÍ 13. 5.
16:00 MS v hokeji: USA – Slovensko
16:10 MS v hokeji: Norsko – Finsko
17:55 Semifinále NBL: Nymburk – Ostrava (pouze ČT sport Plus)
19:40 MS v hokeji: Švýcarsko – Česko
20:10 MS v hokeji: Německo – Švédsko
ÚTERÝ 14. 5.
15:45 MS v hokeji: Dánsko – Norsko
16:10 MS v hokeji: Kazachstán – Lotyšsko
17:55 Semifinále NBL: Děčín – Ústí nad Labem (pouze ČT sport Plus)
20:00 MS v hokeji: Kanada – Rakousko
20:10 MS v hokeji: Polsko – Francie
STŘEDA 15. 5.
15:45 MS v hokeji: Česko – Dánsko
16:10 MS v hokeji: Německo – Lotyšsko
17:55 Finále extraligy házenkářů: Plzeň – Karviná (pouze ČT sport Plus)
20:00 MS v hokeji: Slovensko – Polsko
20:10 MS v hokeji: Švýcarsko – Velká Británie
ČTVRTEK 16. 5.
15:45 MS v hokeji: Finsko – Rakousko
16:10 MS v hokeji: Kazachstán – Švédsko
16:50 Zlatá evropská liga volejbalistek: Česko – Rakousko (ČT 2)
20:00 MS v hokeji: Kanada – Norsko